Forum

Oficjalne forum wsparcia Narodowej Ligi Esportowej. Jest to miejsce do ustalania meczów, kontaktu z Administracją oraz ogólnej dyskusji.

Musisz się zalogować jeżeli chcesz umieszczać wpisy i zakładać tematy.

3 liga na PC?

Czy planowany jest start 3 ligi jeśli do kwalifikacji zapisze się minimum 15 zespołów ? 5 najlepszych do II , A reszta mogłaby grać w III jeśli wyrazi zainteresowanie?

Jak najbardziej.

Jeżeli tylko będzie zainteresowanie grą w 3ciej lidze to jej start będzie również w styczniu.

musiało by się jeszcze min 8 drużyn zapisać @tomasz22

@bananek323 zapisy jeszcze trwają 🙂

Jako że jesteśmy z drużyną wstępnie zainteresowani a w żadnym innym wątku nie znalazłem odpowiedzi na to pytanie zapytam tutaj - czy w formularzu jaki należy wypełnić menedżer musi być osobną osobą? Możliwe jest wstąpienie do ligi bez posiadania mededżera? Jak ująć to w kontekście zapisu w formularzu?

@michnaj jak dostaniesz się do ligi dostaniesz specjalny formularz do wymeplania (chyba że będzie inaczej) ale by rozegrać kwalifikacje musisz zgłosić drużynę wedle wzoru możesz dodać po rezerwie trenera menafer oraz nie są oni potrzebni byś wziął udział w lidze

@michnaj tutaj masz miejsce do zgłaszania teamu do kwalifikacji https://www.r6s.pl/forum-ligowe/forum/kwalifikacje-do-drugiej-ligi-sezonu-drugiego-zapisy/

Co do roli managera. Nie jest on wymagany i po prawdzie rezygnujemy z tego pomysłu w kolejnej odsłonie NLE.

czyli dobrze mu napisałem masłem maślanym nie ? @barcelona

A no i zapomniałem, że ten formularz jest już nieaktualny i nie będziemy z niego korzystali.

@barcelona w takim wypadku gdzie powinniśmy zgłosić nasz skład? Do tematu zbiorczego na forum? Czy jest dostępny jakiś nowy wzór formularza?

Tu masz link

https://www.r6s.pl/forum-ligowe/forum/kwalifikacje-do-drugiej-ligi-sezonu-drugiego-zapisy/

I tam tworzysz nowy team

W temacie nazwę teamu

W głównym opisie wypisujesz zawodników

Np. Arek ,, nick,, Kowalski

Kwalifikacje odbeda sie na starym serwisie. Dopiero po wylosowaniu druzyn do II Ligi, serwis zostanie przeniesiony na nowa domene.